Endüktif Konum Ölçme Sistemleri (PMI)

Doğrusal hareketlerin ve dönüşlerin yüksek hassaslıkla algılanması için çeşitli endüstriyel konumlandırma sistemleri mevcuttur.
Endüktif konumlandırma sistemlerimiz dış kirlenmeye karşı dayanıklıdır.
Kontrolörünüzle bağlantı kurmanız mı gerekiyor? Endüktif konumlandırma sistemlerimiz yapılandırılabilir çıkışlar ve veri arayüzleri sunar.

Mesafe Sensörleri

Pepperl+Fuchs'un mesafe ölçüm sensörleri, Darbe Yansıma Süresi Teknolojisinin (PRT) optik kavramını kullanır.
Modern PRT ile 300 m'ye kadar mesafeler 0,1 mm hassaslıkla kolayca ölçülebilir.

Konum Kodlama Sistemi (WCS)

Konum kodlama sistemi (WCS); uzun seyir rotaları boyunca konumlandırma için kavisler, değişim noktaları, yukarı veya aşağı eğimler olan sistemler konusunda uzmandır.
327 m'ye kadar ölçüm uzunlukları sunan WCS; depolama, malzeme taşıma, otomatik konveyör sistemleri, vinç konumlandırma ve asansörler gibi çok sayıda uygulamada konum algılama için uygundur...

Data Matrix Positioning Systems (PCV,PXV, safePXV)

Veri Matrisi Konumlandırma Sistemi, kod makarasında bilgi taşıyıcı olarak yan yana düzenlenen Veri Matrisi kodlarını kullanır.
Modern 2D kamera teknolojisini temel alan okuma kafası, bu iki boyutlu kodları alır ve 100.000 metreye kadar X, Y ve Z yönlerinde tam konumu belirler.
Konumlandırma sistemi, güvenli model "safePXV" olarak ilk kez yalnızca tek bir sensörle "SIL 3/ PL e" güvenlik seviyesini karşılamaktadır.

Position Guided Vision (PGV, safePGV)

Çok yönlü PGV kamera, zemine monte edilmiş üç farklı başlatıcıdan gelen verileri eş zamanlı olarak tarar ve işler:
Sabit "seyir rotası" navigasyon şeridi, yüksek çözünürlüklü mutlak değerli konum bandı ve karar başlatıcı kontrol kodu (tanımlama) segmentleri.
Birçok eylemin yanı sıra dönme, durdurma ve çalıştırma gibi eylemler, takip şeritleri boyunca da monte edilmiş 15 mm x 15 mm veri matrisi kontrol kodu çerçeveleri tarafından başlatılır.
Konumlandırma sistemi, güvenli model "safePGV" olarak ilk kez tek bir sensörle "SIL 3/ PL e" güvenlik seviyesini karşılamaktadır.

Hassas Konumlandırma PHA

Optik PHA konumlandırma sistemi, yüksek raflı depolarda hassas konumlandırma için özel olarak geliştirilmiştir. PHA’nın benzersiz kamera sistemi, konumlandırma için raf sistemlerindeki mevcut delikleri kullanır.
Bu, ek hedeflere gerek olmadığı anlamına gelir. Dahili aydınlatma ve kontrast dengeleme ile PHA, kir, ortam ışığı veya malzeme yorgunluğu gibi parazitlerden bağımsız olarak konumlanır. -30 ° C'ye kadar sıcaklık aralığı ile PHA, derin dondurucu depolarda bile kullanılabilir.

Elektronik KAM Anahtarı Kontrolörü PAX

PAX, temassız elektronik KAM Anahtarı Kontrolörüdür ve PMI endüktif açı sensörüyle birlikte kullanılır.
Makinenin şaft konumunu pahalı ve zaman alan mekanik kamlara gerek duymadan kolayca alın! Sezgisel ve entegre yazılım sayesinde 14'e kadar anahtar çıkışını ve 6 analog çıkışı yapılandırın.

whatsapp