IP

Weintek iP Serisi, yeni ekran teknolojisi sayesinde artık 16,2 milyon renk gösterebiliyor. Bu da daha iyi okunabilen yazılar, daha gerçekçi animasyonlar ve simülasyonlar anlamına geliyor.
* Cortex A8 600MHz CPU
* 128MB Flash
* 128MB RAM
* Bütün serilerinde Ethernet Dahil
* VNC Server uzaktan izleme / müdahale edebilme

IE

Weintek iE Serisi, Ultra ince form faktörü ve yeni renk tasarımı
* PCB korozyona karşı koruma ve dahili izole edilmiş RS-485.
* 32bit ARM Cortex A8 600MHz işlemci
* Çift izolasyonlu RS485 dizaynı
* PCB korozyon koruması
* 16,7M Renk
* VNC Server uzaktan izleme / müdahale edebilme

XE

Weintek XE Serisi, Çeşitli ortamlarda endüstriyel kontrol uygulamaları için iki farklı model de büyük ekranlı Panel (12.1″ ve 15″)
* Alüminyum kasalı şık görünüm
* Yüksek çözünürlüklü 16.2M renkli ekran (1024 x 768 piksel)
* Güçlü Cortex A8 1GHz işlemci
* RS485 arayüz izolesi ve PCB korozyon koruması
* 70°’ye kadar geniş görüş açısı, HMI izlemeyi daha az kısıtlar.

CMT

iPad veya Android tabletler gibi kablosuz tabletler, yalnızca mükemmel bir performans ve görünürlük sunmakla kalmaz, aynı zamanda operatörlerin fabrika tabanının herhangi bir yerindeki makinelerin operasyonel durumunu uzaktan izlemelerini sağlar.
* Birden fazla platform desteği
* Kablosuz erişim
* Modbus haberleşme ağ geçidi
* Uzaktan erişim

EMT

Bu seri 800MHz A8-Cortex işlemciye sahip olup 256MB hafıza ve 256 MB RAM içermektedir.
Ethernet port standart olup, e-mail atabilme fonksiyonuna sahiptir.
Genel olarak desteklediği PLC ve protokoller haricinde Siemens MPI (çeviricisiz), Siemens PPI, S7 1200, CAN Bus (slave), BACnet/IP, Ethernet/IP’yi destekler.
* EasyBuilder Pro yazılımı ile programlanır
* Şık ve Güçlü!
* Çift izolasyonlu RS485 dizaynı
* CANBUS haberleşme desteği
* Dahili Video Girişi, Ses Çıkışı

MTV

Veriler mTV de işlensin, yüksek çözünürlüklü * HDMI bağlantı ile HDMI TV de izleyin.
* HDMI çıkışı görüntüleme imkanı sağlar
* Her boyutta TV / LCD projeleri
* HDMI arayüzlü monitörler
* Kompakt tasarım ve DIN rayına monte edilebilir

IR

Kablolama maliyetinin önemli olduğu uygulamalarda, I / O noktalarını kontrol ettikleri cihazlara daha yakın dağıtmak daha uygun maliyetli olabilir. Tek bir iletişim bağlantısı ile I / O verilerini kontrol cihazına / kontrol cihazından geçirebilir.
Weintek uzak I / O sistemi, kontrolör ve saha I / O noktaları arasında CANopen, Ethercat veya MODBUS TCP / IP iletişimi sağlar.
Özel modüller, iR serisi yeteneklerini genişletir. Step / servo motorları kontrol etmek için tek eksenli hareket kontrol modülü, konumlandırma kontrolü için geniş çapta uygulanabilir hale getirir.
Ayrık I / O terminalleri, sınır anahtarları ve diğer sensörler gibi VDC gücünü değiştiren AÇIK / KAPALI sinyallerinin ve cihazların ve pnömatik solenoid valfler ve gösterge ışıkları gibi küçük yüklerin dağıtılmış izlenmesine ve kontrolüne izin verir. Ayrıca Analog modülleri de 0-20mA, 4- 20mA ve 0-10VDC gibi hassas kontrol için gereken değerleri sağlar.

e
EA2

Uzaktaki HMI’nıza dünyanın herhangi bir yerinden erişin.
IP adreslerini sormadan on-line arkadaşlarınızla nerede olursanız olun anında iletişim kurmak için Skype, Whatsapp, Line veya Wechat gibi anlık mesajlaşma yazılımlarını kullanmış olmalısınız.
Şimdi, Weintek, uzaktan erişim hizmeti, dünyanın herhangi bir yerinden uzak HMI’lere erişmenizi sağlayan EasyAccess 2.0 hizmeti sunuyor.
EasyAccess 2.0, anında mesajlaşma yazılımı olduğu kadar kullanımı kolaydır. Anormal bağlantılar karşılaştığında HMI’nın IP adresini ezberlemek veya yönlendirici kurulumunda zaman harcamak, karmaşık bağlantı noktası eşleme yapılandırması ve ayrıntılı ağ katmanı araştırmasına gerek yoktur.
EasyAccess 2.0, yukarıdaki tüm problemleri çözer ve size kolaylık sağlamak için komple çözümler sunar – Her Uzak HMI’ya Erişin ve Yönetin.

whatsapp