Sensör Test Cihazları ve Araçlar

Pepperl+Fuchs, tüm sensör tiplerini monte etmek ve bağlamak için geniş bir aksesuar serisi sunar. Bu aksesuarlar sadece ilk kurulum sırasında zaman tasarrufu sağlamakla kalmaz aynı zamanda sensörlere servis bakımı uygulanması veya sensörlerin değiştirilmesi gerektiğinde zaman ve işçilik tasarrufu sağlar.
Ayrıca ortam koşulları zorlu olduğunda, Pepperl+Fuchs tarafından üretilen doğru seçim aksesuarlar, sensör bileşenlerinizin kullanım ömrünü önemli ölçüde uzatabilir.

Kablo Koruma Sistemi


Montaj Aksesuarları

Sensör için üretilen montaj bileşenlerini sensörün kendisine entegre etmek her zaman mümkün değildir. Ayrıca, sistemin genişletilmesi söz konusu olduğunda tipik olarak yüksek derecede mekanik esneklik gerekir. Montaj aksesuarları özellikle bu uygulamalarda avantaj sağlar.

Reflektörler


Seviye Sınırlama Anahtarı

Seviye sınırlama anahtarları ortalama değere ulaşma, değerin üstüne çıkma veya altında kalma durumlarını belirtir. Ayar seviyesi, kurulum yüksekliğine dayalı olarak belirlenir.
Örnekler:
Taşma / kuru çalışma koruması
Minimum-maksimum kontrol
Taşma koruma

Kablosuz Endüktif Sistem WIS


Data Konnektörleri

Geniş veri konnektörleri portföyümüz Ethernet, DeviceNet, PROFIBUS, CANopen ve INTERBUS seçeneklerinden USB ve RS-232 konnektörlerine kadar tüm endüstriyel arayüzleri kapsar. Endüstriyel Ethernet için dayanıklılığı yüksek PUR korumalara sahip, kullanıma hazır M12 ve RJ45 bileşenleri mevcuttur.
PROFIBUS, CANopen ve DeviceNet için kullanıma hazır M12 konnektörlerin yanı sıra pasif bağlantı bileşeni işlevi gören T parçaları ve Y kabloları bulunur. Veri yolu hattını sonlandırmak için M12 ve SUB-D gövde tasarımlarına sahip entegre sonlandırıcılar satın alınabilir.

whatsapp