Sensör-Aktuatör Kabloları

Sensör bağlantısı portföyümüzün merkezinde uluslararası ölçekte kabul gören M8 ve M12 bağlantı teknolojisi yer alır.
Farklı kablo korumaları (ör. PVC, PUR, PUR Otomotiv, kaynak alanları için POC), uzunlukları, ek bağlantı tipleri (M23, 1/2 inç, 7/8 inç), UL onayı ve isteğe bağlı LED'ler ve koruma renkleri sensör kablolarının özelleştirilmesine olanak sağlar.
Bu özel tasarımlı çözümler, endüstriyel uygulamanızda ortaya çıkan mekanik ve kimyasal gerilimlere karşı mükemmel dayanıklılık sergiler.

Saha Konnektörleri

Saha konnektörleri, doğru kablo uzunluğunu doğrudan sahada belirleyebilmek için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği sunar. Sonuç olarak, saha konnektörü portföyümüzde hızlı kuruluma öncelik verirken aynı zamanda zorlu ortamlarda uzun süreli stabilite sağlayan ürünlere odaklanıyoruz.
Metal veya plastikten üretilen saha konnektörleri, M8, M12 ve diğer çeşitli yaygın kullanılan diş tiplerini sunar. Bu konnektörler düz veya açılı gövde tasarımında, vidalı veya IDC bağlantıyla, korumalı ya da korumasız olarak bulunur.

Sensör Adaları

M8 ve M12 bağlantı blokları, sağlamlık ve daha az çabayla kurulumu bir arada sunar. Bu bloklar, IP68 ile uyumlu, %100 test edilmiş ve sahada kesinlikle güvenilebilir, dayanıklı, tamamen korumalı gövde sağlar.
Ana kablonun güç beslemesi ve sinyal aktarımı sağlaması sayesinde bağlantı bloklarımız, sahada ihtiyaç duyulan terminal kutusu, kablo rakoru ve terminal kutusu sayısını önemli ölçüde azaltır. Modüler, esnek, takılıp çıkarılabilen çözümlerimizden faydalanın.

Sensör-Aktuatör Dağıtıcıları

Sensör-aktuatör dağıtıcıları, sabit (Y veya T parçalı) ya da esnek (Y kablolu) gövdede yerleşik olarak bulunur. Bağlantı bloklarımızla birlikte kullanıldıklarında bu dağıtıcılar çok sayıda sensör ve aktuatörün düşük maliyetle ve kolayca kablolanmasına olanak sağlar.
Bu dağıtıcılar ayrıca döngü geçişli veri yolu sinyalleri için minimum kablolama gereksinimi ile ekonomik bir çözüm sunar. Sensör-aktuatör dağıtıcıları sağlam, tamamen korumalı IP68 gövdelerde yerleşik olarak bulunur ve uluslararası kullanıma olanak sağlayacak şekilde cURus sertifikalıdır.

Valf Konnektörleri

Endüstriyel uygulamalara yönelik valf konnektörleri, zorlu kalite ve esneklik taleplerini karşılamalıdır. Çalışma sıcaklığı aralığı, koruma derecesi, yağlara ve greslere karşı dayanıklılık, en az doğru gövde tasarımı, kutup sayısı, gürültü bastırma ve kablo tipi kombinasyonu kadar önemlidir.
DIN EN 175301-803 valf konnektörleri portföyümüz, tüm uygulama gereksinimlerini karşılayan geniş kombinasyon seçenekleri sunar.

Pano Tipi Soketler

Pepperl+Fuchs, metal veya plastik gövdeli, farklı sayıda pin ve farklı montaj dişli seçenekleri sunan geniş bir sensör-aktuatör prizi yelpazesi sunar. Bu prizler IP67/68 ile uyumludur ve üç farklı mekanik kurulum durumu için kullanılabilir:
ön panel montajı, konumu ayarlanabilen ön panel montajı ve arka panel montajı. Bu çeşitlilik, tüm gövde tasarımları için doğru çözümü sunabilmemize olanak sağlar.

Data Konnektörleri

Geniş veri konnektörleri portföyümüz Ethernet, DeviceNet, PROFIBUS, CANopen ve INTERBUS seçeneklerinden USB ve RS-232 konnektörlerine kadar tüm endüstriyel arayüzleri kapsar. Endüstriyel Ethernet için dayanıklılığı yüksek PUR korumalara sahip, kullanıma hazır M12 ve RJ45 bileşenleri mevcuttur.
PROFIBUS, CANopen ve DeviceNet için kullanıma hazır M12 konnektörlerin yanı sıra pasif bağlantı bileşeni işlevi gören T parçaları ve Y kabloları bulunur. Veri yolu hattını sonlandırmak için M12 ve SUB-D gövde tasarımlarına sahip entegre sonlandırıcılar satın alınabilir.

whatsapp