FBOX

FLEXEM, endüstriyel cihazlar için en iyi iletişim çözümlerini sağlamaya çalışmakta ve büyük miktarlarda iletişim, veri iletimi ve uzaktan çalışan işlevler gerçekleştirmek için en gelişmiş bulut teknolojisiyle internete bağlamaktadır.
Sadece fabrıka yatırımlarını azatlmakla kalmaz, aynı zamanda işletmelerin endüstriyel internet çağlarına girmelerine yardımcı olur.
Fbox, plc, frekans inverterleri, göstergeler vb. gibi aygıtları sahaya bağlayabilir ve veri toplama, aygıt izleme, yazılım yükseltme, fakülte alarmı vb. gerçekleştirmek için verileri internet üzerinden uzak sunucuya (Flexem Bulut) aktarabilir.
Fbox'ın ana avantajları basittir ve sadece cihazları Ethernet, GPRS, 3G, 4G aracılığıyla bağlamanız yeterlidir, uzak cihazları yönetmek, yerel veri alışverişi işlevlerini gerçekleştirmek için yerel ağlara gerek yoktur.
Çeşitli bağlantılara sahip çok sayıda ,RS232, RS485, RS422 vb. cihaz protokolünü destekler.
* 7/24 Kontrol edilebilir; Mobil uygulama, web sayfası, müşteri sunucusunu ziyaret edebilir veya kontrol edebilirsiniz ve mobil çalışma ihtiyaçlarını karşılar.
* Açık OPC; Açık bulut bağlantılarını destekler, flexem bulut ve veri çekme servisi ile bağlantıyı gerçekleştirmek için üst yazılımı kendiniz geliştirebilirsiniz.
* Bulut Server; Bulut Sunucusu, sunucu gruplarını ve aynı anda çok sayıda cihaz bağlantısını sağlamak için benzersiz veriyi destekler.
* Bulutta Veri Depolama; FBox, geçmiş verilerin kaybolmaması için web bağlantı kesme koruması, internet kurtarma işlevlerini destekler.
* Uzaktan İndirme; Plc uzaktan yazılım güncelleme ve çevrimiçi izleme desteği. Cihaz yazılımını rahatça güncellemek ve iş sürelerini azaltmak daha hızlı kontrol edilebilir.
* Güvenli; Veri işleme sırasında güvenli ve güvenilir bir çevre oluşturmak için bağlantı doğrulama, şifre transferi, ziyaret yetkisi, işlev yetkilendirme ve güvenli giriş özellikleri sağlar.

whatsapp